ACE / FRANCİSCO GALERİSİ (675 Pulaski St., Suite 1500) Jason Thrasher ve Beth Hall Thrasher tarafından kurulan galerinin büyük açılışında “Vernon Thornsberry: Resim, Kömür ve Heykelde Yeni Eserler.» Açılış resepsiyonu 19 Mayıs, akşam 6-8’den 23 Haziran’a kadar.

[email protected] INDİGO ATİNA (500 College Ave.) «Sessiz İşaretler», Kyoung Choi Chun ve Shirley N. Chambliss’te Kathryn Refi’nin eserlerini sunar. 8 Temmuz’a kadar.

ATİNA-CLARKE İLÇE Kütüphanesi (2025 Baxter St.) ”Bir Ulusun Modası: Alman Kimliği ve Endüstrisi, 1914-1945″ Holokost’un anısını korumak için düzenlenen bir turne sergisidir. 5 Haziran’a kadar.

ATİNA ÇAĞDAŞ SANAT ENSTİTÜSÜ: ATHİCA (675 Pulaski St.) “Malzeme Simyası: Metal ve Renk”, çalışmaları giyilebilirden heykele kadar çağdaş metalcilik uygulamalarını araştıran sanatçıları içeriyor. 22 Mayıs’a kadar.

ATHİ[email protected]İNÉ GALERİSİ (234 W. Hancock Ave.) ”Çok Daha Fazlası», Lisa Freeman’ın ataerkil bir toplumda kadınlara sıkça uygulanan sınırlamaları ele alan karma medya kolajlarını ve topluluklarını sunar. 25 Haziran’a kadar.

KLASİK MERKEZ (300 N. Thomas St.) «Merhaba, Hoş geldiniz!» Maggie Davis, Jonah Cordy, Carol MacAllister ve Jason Matherly tarafından soyut dünyalar sunar. * ”Klasik Şehir», Atina, GA kentini James Burns, Sydney Shores, Thompson Sewell ve Allison Ward’ın eserleriyle yorumluyor.

FLİCKER THEATRE & BAR (263 W. Washington St.) Marisa Hardal’ın renkli resimleri. Mayıs’a.

GEORGİA SANAT Müzesi (90 Carlton St.) “Lou Stovall: Arazi ve Kökenler”, müzenin Larry D. ve Brenda A. Thompson Ödülü’nün 2022 alıcısı olan matbaacının seçkin eserlerini içeriyor. 29 Mayıs’a kadar. • «Carrie Mae Weems: Olağan Şüpheliler», polisin elindeki Siyah insanların ölümlerinde ırksal klişeleri içeriyor ve izleyiciyi yargı eylemsizliği gerçeğiyle karşı karşıya bırakıyor. 21 Mayıs-Ağustos. 7. * Carrie Mae Weems’in sergisine görsel bir yanıt olarak «Call and Response», müzenin koleksiyonundan diğer Afrikalı Amerikalı sanatçıların eserlerinde ırk ve temsilin kesişimini ele alan bir eser seçkisidir. 21 Mayıs-Ağustos. 7. • «Diyalogda: İmparatorluğun Görüşleri: Büyük ve Alçakgönüllü”, 19. yüzyılın ortalarında Rusya’da işçi sınıfı vatandaşı olmanın ne anlama geldiği hakkında bir konuşma yaratan iki baskı koleksiyonu sergiliyor. Ağustos Boyunca. 21. • «Jennifer Steinkamp: Doğanın Teknolojileri.” Ağustos Boyunca. 21. • «Grafik Belagat: Michael T. Ricker’ın Koleksiyonundan Kağıt Üzerinde Amerikan Modernizmi.» Eylül ayına kadar. 4.

[email protected]İGO (500 Üniversite Caddesi.) Zane Cochran, 3D geometrik figürler ve ışıklar kullanarak aurora borealis’in heykelsel bir yorumu olan “Aurora” yı sunar.

HEİRLOOM CAFE (815 N. Chase St.) Bulvar Mahallesi 2-18 yaş arası Genç Sanatçılar, en son kreasyonlarının bir sergisini sunuyor. 27 Haziran’a kadar.

SADECE PHO … VE DAHA FAZLASI (1063 Baxter St.) Susan Pelham’ın kolajları Sihirli Gerçekçilik, Gerçeküstücülük, masallar ve tekerlemelerden etkilenir. Haziran Ayına Kadar.

Legg igjen en kommentar